Tulokset 20yd 120 nuolta SM Espoo

Sija Luokka Nimi Seura 60 nuolta 60 nuolta Tulos X SE
AFBB(R) (SE: 531)
1 AFBB(R) Sanna Leivonen Ascella 221 222 443 6
AFFS(R) (SE: 548)
1 AFFS(R) Anne Backman RiJo 280 291/26 SE 571 40 SE
2 AFFS(R) Jonna Raivio TapErä 282 282 564 43
3 AFFS(R) Sanna Korpihuhta Ascella 258 255 513 14
AFFU (SE: 600/90)
1 AFFU Sussu Makkonen WT 300 300/49 SE 600 92 SE
2 AFFU Erja Järvenpää AC Ulvila 298 299 597 78
AFLB (SE: 398)
1 AFLB Mia Hellsten Hood 155 183 338
2 AFLB Pia Anttila Hood 89 74 163
AMBB(R) (SE: 557)
1 AMBB(R) Timo Leskinen Diana-57 274 284/19 SE 558 31 SE
2 AMBB(R) Pertti Raivio Hood 260 265 525 28
3 AMBB(R) Markku Rautiainen EBS 242 230 472 15
AMBU (SE: 593)
1 AMBU Petri Vainikainen VSJM 294 298 592 51
2 AMBU Petri Pohjanoksa Prättä-jousi 293 291 584 67
AMFS(R) (SE: 585)
1 AMFS(R) Atte Jauhiainen TapErä 286 292 578 53
2 AMFS(R) Tero Lindroos Diana-57 288 285 573 48
3 AMFS(R) Seppo Hätönen Hood 284 282 566 27
4 AMFS(R) Timo Rantanen TapErä 282 282 564 28
5 AMFS(R) Petri Ratia RiJo 270 277 547 26
6 AMFS(R) Jukka Karvonen Hood 279 266 545 35
7 AMFS(R) Kimmo Hujanen TapErä 269 261 530 27
8 AMFS(R) Teemu Lundén WT 253 261 514 16
9 AMFS(R) Antti Peltoniemi Hood 210 229 439 6
AMFU (SE: 600)
1 AMFU Marko Järvenpää AC Ulvila 300 300 600 101 150/14
2 AMFU Pekka Loitokari RiJo 300 300 600 108 150/12
3 AMFU Mika Saarela Ascella 299 299 598 85 150/11/X
4 AMFU Harri Korpihuhta Ascella 299 299 598 90 150/11/5
AMHB (SE: 419)
1 AMHB Jouni Isotalo Ascella 238/0 SE 225 463 SE
2 AMHB Esa Lehtorinne RiJo 195 213 408
3 AMHB Juha Menna Artemis 142 102 244
4 AMHB Markku Anttila Artemis 110 121 231
AMLB (SE: 500)
1 AMLB Heikki Kotiranta Prättä-jousi 240 220 460 12
2 AMLB Jyrki Tammi Artemis 181 215 396 8
3 AMLB Robert Koski WT 186 172 358 4
4 AMLB Jorma Tuovinen Artemis 182 175 357 6
5 AMLB Lauri Salmi Artemis 161 177 338 8
6 AMLB Jani Laine Artemis 158 146 304 2
7 AMLB Jouko Kärkkäinen Artemis 126 176 302 1
8 AMLB Juha Pärssinen Hood 148 133 281 3
CFFS(R) (SE: 541)
1 CFFS(R) Hanna Lehtomäki Diana-57 271 278 549 24 SE
2 CFFS(R) Jasmin Koivisto Diana-57 286/28 SE 0 286 28
CMLB (SE: 473)
1 CMLB Jan Hellsten Hood 117 134 251 2
JFBB(R) (SE: 400)
1 JFBB(R) Laura Saarhelo Hood 213 224 437 8 SE
JMLB (SE: 327)
1 JMLB Max Garner EBS 180/2 SE 154 334 4 SE
SMFU (SE: 590)
1 SMFU Pauli Rantanen TapErä 289 287 576 54
2 SMFU Keijo Leivonen Ascella 281 294 575 44
VFBB(R) (SE: 0)
1 VFBB(R) Tuire Junnonen Keuruun Jousi 117 81 198 2 SE
VFLB (SE: 0) 398/10
1 VFLB Tea Touhonen WT 106 107 213 SE
VMBB(C) (SE: 0)
1 VMBB(C) Hannu Hanhinen Keuruun Jousi 158 190 348 3 SE
VMBB(R) (SE: 493)
1 VMBB(R) Tapani Säilä Hood 222 240 462 12
2 VMBB(R) Harri Tuominen Hood 194 202 396 8
3 VMBB(R) Esa Junnonen Keuruun Jousi 179 190 369 5
4 VMBB(R) Antero Pelkonen Hood 168 175 343 2
VMBU (SE: 0)
1 VMBU Heikki Helminen Prättä-jousi 249 249/9 SE 498 15 SE
VMFU (SE: 587)
1 VMFU Jukka Peltola KyJo 298 299 597 90 SE
2 VMFU Seppo Rättö TapErä 299 290 589 66
3 VMFU Hannu Tervo TapErä 264 263 527 33
VMLB (SE: 443)
1 VMLB Ari Salin Hood 154 177 331 4
2 VMLB Ulf Fred WT 143 182 325 3
3 VMLB Matti Mäkelä Hood 157 156 313 6
4 VMLB Tuomo Mäkelä Prättä-jousi 136 143 279
5 VMLB Olli Virola WT 154 120 274 2
Kategoria(t): TULOKSET. Lisää kestolinkki kirjanmerkkeihisi.